Bądź na bieżąco, obserwując naszą oficjalną stronę na portalu Google+

Google+
facebook
1 % dla Tomka

Realizacje

Banery

Banery reklamowe to wspaniała forma reklamy dla każdej firmy lub imprezy okazyjnej. Przyciąga ona uwagę każdego przechodnia i nie tylko. Technika wykonania baneru zostanie dokładnie dopasowana indywidualnie dla każdego klienta, a wykonanie będzie najwyższej jakości.

Oklejanie samochodów

Niezaprzeczalnym plusem reklamy na pojazdach jest wysoka skuteczność oddziaływania, mobilność, a przez to szeroki zasięg oraz bezpłatna powierzchnia reklamowa (oczywiście przy założeniu, że wyklejamy własne pojazdy). Co istotne, zastosowaną folię można w każdej chwili ściągnąć i, nieuszkadzając lakieru, przywrócić pojazdowi jego dawny wygląd, bądź też zaaplikować zupełnie nowy projekt. Z nami nie musisz się ograniczać. Na mnogość potrzeb odpowiadamy rozpiętością możliwych opcji.Tablice reklamowe

Szyldy i tablice wolnostojące to najczęściej spotykane formy reklamy. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje tablic – od najprostszych, wykonywanych na blasze, po tablice z elementami grafiki przestrzennej, w różnych rozmiarach i kształtach. Szyldy najczęściej wykonujemy z płyt PCV (komatex) lub blach stalowych ocynkowanych.
Poligrafia

Poligrafia jest dziedziną techniki zajmującą się procesami wytwarzania druków. Na przestrzeni wieków zachodziły w niej zmiany, aż osiągnęła ona dzisiejszy etap przemysłowy, którego rozwój zachodzi w jeszcze szybszym tempie. Przemysł poligraficzny jest szczególną dziedziną produkcyjną – obejmuje on opracowywanie wzorców (form drukowych) oryginałów tekstowych i rysunkowych, i drukowanie za ich pomocą kopii, w większości na potrzeby masowego odbiorcy. Jak każdą dziedzinę produkcyjną, tak i poligrafię można określić poprzez wykorzystywane technologie, charakterystykę wyrobów i powiązania z innymi dziedzinami gospodarki.


Wydruki wielkoformatowe

Druk wielkoformatowy to inaczej solwentowy lub lateksowy druk cyfrowy, czyli nowoczesna technologia stosowana do produkcji form drukowanych na materiale banerowym, folii i papierze. Ta technika stosowana jest bardzo często do zagospodarowania powierzchni billboardów, do produkcji banerów reklamowych, tablic, szyldów, plakatów, materiałów reklamowych do kasetonów, stojaków, potykaczy, czy też roll-up’ów.

Litery przestrzenne

Niewątpliwie zwracają na siebie uwagę gdyż to co skupia uwagę każdego człowieka to rozmiar, można sobie mówić że „małe jest piękne”ale nie sprawdzi się to przy reklamie gdzie najistotniejszą sprawą jest wyróżnić się z ogółu. Litery przestrzenne ze styroduru to doskonały sposób na niedrogą a skuteczną wielkoformatową reklamę gdzie forma i wielkość nas nie ogranicza. Materiał z jakiego je wykonujemy to pianka XPS, popularny na zachodzie Europy (u nas też powoli  zastępujący styropian) materiał do ocieplania budynków, właściwości termiczne, odporność na wysokie i skrajnie niskie temperatury sprawiła że stał się bardzo popularnym materiałem do formowania różnego rodzaju form 3D. Jako że jest to materiał budowlany to wiadomym jest że nie zawsze jest idealny jeżeli chodzi o powierzchnię, wiadomo jak obchodzą się pracownicy z materiałami budowlanymi w hurtowniach, dlatego też lico należy każdorazowo zlicować do uzyskania pożądanej gładkości. Styrodur formowany jest do wymaganych kształtów ploterem termicznym.  Sterowanym komputerowo ploter  służy do termicznego cięcia materiałów spienionych : styropianu, styroduru, pianek, gąbek itp. Cięcie za pomocą poruszającego się po zadanej trajektorii rozgrzanego drutu tnącego za pomocą precyzyjnych silników krokowych uzyskuje wycinanie praktycznie dowolnych kształtów o grubości użytego materiału. W przypadku skomplikowanych brył 3D stosujemy cięcie seryjne, obrotowe w kilku lub kilkunastu rzutach. Tak przygotowana bryła 3D musi być w miejscach przejścia drutu tnącego zaszpachlowana i dotarta drobnym papierem ściernym. Litery i bryły ze styroduru maluje się farbami akrylowymi na bazie wody, jakiekolwiek użycie rozpuszczalnika może skończyć się uszkodzeniem powierzchni płyty. W naszym przypadku stosujemy farby fasadowe akrylowe firmy Beckers i z naszego doświadczenia wiemy że pozwalają na długą eksploatację form ze styroduru w warunkach naszych zimnych polskich zim czy też palącego słońca w czasie letnich dni.
poweromegas.co.uk
Kasetony świetlne

Niewątpliwą zaletą tego rodzaju kasetonów jest ich profesjonalny wygląd, oraz wytrzymałość. Są wykonane z profili aluminiowych, króre stanowią ich ramę. Reklamy świetlne wykonane w tej technologii są bardzo wytrzymałe, boki plafonu można pokryć specjalną farbą proszkową i tym samym uzyskać ciekawą formę.One Vision

Charakteryzuje lekka perforowana powierzchnia. Po zadrukowaniu i oklejeniu witryny lub szyb pojazdu nadruk będzie doskonale czytelny dla osób na zewnątrz, nie ograniczając jednocześnie widoczności dla osób znajdujących się wewnątrz pojazdu lub pomieszczenia.

Nadruki na odzieży

Karbon
replicagoods.co.uk


Urządzenia i materiały